Chcete se podělit o výletní místa, kde jste se se svými ratolestmi dobře pobavili?
Napište nám!

Akce v kraji


Předchozí 1

BIBLE A MINCE, PENÍZE V PŘÍBĚZÍCH PÍSMA SVATÉHO

Místo
Ostrov
Datum konání
Typ

Výstava, která představuje mince zmiňované ve Starém a Novém zákoně od druhé poloviny 7. století př. Kr. až do doby římského císaře Nerona. Výstava vznikla ve spolupráci s Českou numismatickou společností, Královskou kanonií premonstrátů na Strahově a Českým muzeem stříbra v Kutné Hoře.

Více

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou / Karlovy Vary

Místo
Smetanovy sady 1145, 36001 Karlovy Vary
Datum konání

Společenství Josefa ZezulkyHledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li filosofii Bytí, navštiv zde: https://www.dub.cz/cs/prednasky-tomase-pfeiffera Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

Více

DRAGON STAGE ROVNÁ 2021

Datum konání
Typ

Kulturní výbor obce Rovná ve spolupráci s obcí Rovná Vás srdečně zvou na 8. ročník Rockového festivalu "Dragon Stage Rovná", na kterém vystoupí česká rocková legenda - zpěvačka Tanja se skupinou a power metalová skupina Sebastien a Gotickorocková skupina Carpatia Castle Vstupné: 200,-Kč Na místě bude možno zakoupit široký sortiment alko i nealko nápojů i dobrého jídla Sál bude otevřen od 17:00 hod

Více

Black Valentine: In Memory of Juro Immortal Haríň

Datum konání
Typ

Príjmite pozvanie na špeciálny Black Valentine ktorý sa bude niesť v duchu spomienok na nášho nedávno zosnulého priateľa Jura ,,Immortal“ Haríňa!!! Juro bol človek ktorý sa pre metal vedel oddať celým srdcom, jeho obrovský prínos pre česko-slovenský metal je nepopierateľný, človek akého by mala mať metalová komunita v každej krajine! Ja len dodám, že Juro vždy podporil všetky ročníky Black Valentine nielen svojou prítomnosťou ale aj propagáciou. Priateľ, ktorý aj keď nemusel, vždy si zaplatil vstupné, usmieval sa, s každým našiel spoločnú reč, človek ktorý sa snažil ten náš metal stále držať nad vodou....., proste Srdciar! My si na neho aspoň pri tomto koncerte spoločne zaspomíname a uctíme si jeho pamiatku pri muzike ktorú mal najradšej.

Více

KZ25A+Censorshit+Funky Terrorist

Datum konání
Typ

Kurtizány z 25. Avenue • Censorshit • Funky Terrorist VSTUPNÉ: 230 Kč (předprodej) / 290 Kč (na místě) ČASOVÝ PLÁN (rámcový) 18:30 ... otevření LDKV 19:30 - 20:30 ... Funky Terrorist 21:00 - 22:15 ... Censorshit 22:45 - 24:00 ... Kurtizány z 25. Avenue Zobrazit míň

Více

Datum konání
Typ

Více
Předchozí 1

Menu

Výlety pro dospělé, ale i pro děti na Jižní Moravě?

Ať už máte zálusk na skvělý cyklistický zážitek, nebo na příjemně strávený večer nad sklenkou dobrého vína, na spřáteleném portálu Wining.cz najdete skvělé tipy kdy a kam na Jižní Moravě.

Tak kam pojedeme tentokrát?

Plánujete navštívit Lázně Kynžvart?

Pak Vám jeden den určitě nebude stačit. Skvělým místem pro odpočinek a večerní grilovačku je

Hotel Hubertus

Co jsme si přivezli z Kraslic?

Bochník výborného kváskového chleba!

Kraslický chléb

Vyhledat v textu

Rodinné výlety v Karlovarském kraji